Jak prawidłowo zastosować Cialis?

Viagrę spokojnie mogą nam zastąpić nieco inne leki i środki, do których mamy dostęp na całym rynku farmaceutycznym. Sięgamy więc po nie, a później mówimy, że takie leki w ogóle nie działają, a sami do tego doprowadzamy. Nawet bowiem tak świetnie działający środek Cialis może nie wywołać u nas erekcji, jeśli będziemy unikać kontaktów płciowych. Nie możemy więc unikać seksu, nawet jeśli obawiamy się, że nie sprostamy wymaganiom swojej partnerki.

Jeśli jesteśmy w stałym związku, porozmawiajmy z kobietą o swoim schorzeniu, tłumacząc jej, na czym ono polega i jak próbujemy sobie z nim poradzić. Później musimy namówić partnerkę do częstszych kontaktów płciowych, poprzedzając je dłuższą grą wstępną. Jeśli zaczniemy tak funkcjonować, Cialis na pewno szybko na nas zadziałaj, wywołując stan silnej erekcji. Za pomocą częstszych stosunków sami ocenimy, czy nasz wzwód jest odpowiedni, a w razie braku efektów leczenia zwrócimy się od razu do seksuologa lub urologa. Tacy specjaliści na pewno znajdą dla nas rozwiązanie naszych problemów. 

Cialis – przeciwwskazania 

Nie każdy lek jest dostępny dla każdego, nawet jeśli znajduje się on w każdej aptece. Mężczyzna, który chce zastosować Cialis, musi zapoznać się z przeciwwskazaniami do przyjmowania tego leku. Co więc do nich należy? 

W skład leku wchodzi przede wszystkim tadalafil, więc pacjenci uczuleni na ten składnik  nie mogą po niego sięgać. Przyjmowanie środku jest niemożliwe również wtedy, gdy mężczyzna systematycznie spożywa azotany w jakiejkolwiek postaci. Najczęściej leczy się nimi dławicę piersiową, a Cialis https://kamagra2020.pl/prod_cialis20.html może wzmacniać i nasilać działanie azotanów, co nie zawsze jest pozytywnym objawem. Kolejnym przeciwwskazaniem są poważne choroby serca, a także niskie ciśnienie krwi. Jeśli do tego pacjent przeszedł niedawno przez udar lub zawał, musi odczekać parę miesięcy, zanim sięgnie po środek i powinien skonsultować swoją decyzję z lekarzem. 

Oczywiście mimo takich przeciwwskazań większość osób może spokojnie zastosować Cialis. Najlepiej po prostu skonsultować to wcześniej ze specjalistą, by sobie pomóc, nie pogarszając stanu własnego zdrowia. 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.