Implant hydrauliczny – tak czy nie?

Zaburzenia erekcji nie są już dłużej tematem tabu, rozpoczyna się informowanie profilaktyczne młodych mężczyzn czy to w trakcie trwania zajęć pod tytułem wychowanie do życia w rodzinie, które odbywają się w szkołach średnich czy też przez lekarzy pierwszego kontaktu. Panowie od najmłodszych lat powinni wyrobić w sobie nawyk chodzenia do urologa na sprawdzenia stanu narządów płciowych, gdyż umożliwia to zapobiegnięcie wielu dolegliwościom i chorobom, między innymi impotencji. Wśród metod walki z zaburzeniami erekcji coraz więcej mówi się o implancie hydraulicznym, który zostaje wprowadzony do penisa.

Jak działa członek zmieniony w ten sposób? Pompka znajdująca się w mosznie sprawia, że sól fizjologiczna znajdująca się w zbiorniku zostaje dostarczona do  dwóch zbiorników, które są zlokalizowane w ciałach jamistych penisa. Przypomina to proces transportowania krwi do ciał jamistych, jednakże zamiast krwi zostaje używany płyn stworzony z soli fizjologicznej. Specjalna zastawka umieszczona w pompce, które znajduje się w mosznie umożliwia zwolnienie i dzięki czemu następuje powrót do normalnego rozmiaru. Należy jednak zaznaczyć, że erekcja https://ajantapharma.com.pl u mężczyzny posiadający implant może być osiągnięta tylko i wyłącznie dzięki pompowaniu implantu, żadna inna metoda nie okaże się dłużej skuteczna (ani naturalna, ani środki farmakologiczne i inne).

Jeżeli z jakiś względów panowie zdecydują się na usunięcie implantu, erekcja już nigdy więcej nie wystąpi w sposób naturalny. Stąd, należy dokładnie przemyśleć ten krok który faktycznie daje szansę na długą oraz bardzo satysfakcjonującą erekcję, jednakże wyróżnia się pewne minusy związane z tą decyzją. Oprócz tego jest to bardzo kosztowna operacja, a jej koszt szacowany jest na około 50 tysięcy. Po przeprowadzonym zabiegu należy przez 8 tygodni uważać na siebie i zabrania się jakichkolwiek aktywności seksualnych. Nie należy chyba zaznaczać, że jest to bolesna metoda w której jednak nie trzeba sięgać po środki farmakologiczne i obciążać organizmu.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.