Hydrauliczna proteza prącia – dla kogo?

Hydrauliczna proteza prącia to innowacyjna metoda pomagająca w walce z impotencją dla panów na całym świecie. Jako, że problemy z erekcją dotyczą już co 7 Polaka, metoda ta cieszy się ogromną popularnością. Jest ona przeznaczona zarówno dla panów starszych, w średnim wieku oraz tych najmłodszych. Nie jest to jednak metoda od której rozpoczyna się walkę z zaburzeniami wzwodu, gdyż lekarz w pierwszej kolejności zaleci wypróbowanie naturalnych metod, ewentualnie leków na receptę, a w przypadku, kiedy nie radzą sobie one z problemem lub pacjent nie może się zdecydować na leczenie tego typu, wykonuje się wprowadzenie implantu do penisa.

Aby dokładnie dowiedzieć się na czym polega zabieg należy zacząć od podstaw. Członek zbudowany jest z trzech części, a dokładniej cewki moczowej, ciał jamistych oraz żołędzia (główka penisa). To właśnie główka penisa posiada w sobie najwięcej nerwów, a ciała jamiste, które zostają wypełnione krwią odpowiadają za stan wzwodu. Z kolei ciała jamiste posiadają dwie cylindryczne przestrzenie znajdujące się po każdej ze stron cewki moczowej. Ich zadaniem jest przechowywanie oraz usuwanie krwi, czyli nietrudno się domyślić odpowiadają zarówno za stan erekcji, jak również dzięki nim następu powrót do normalnego rozmiaru.

O impotencji mówimy, jeśli zbyt małe ilości krwi wpływają do ciał jamistych, albo odpływają zbyt wcześnie, co uniemożliwia współżycie. Jednakże dzięki implantom hydraulicznym omówiona sytuacja nie jest jednoznaczna z zaprzestaniem aktywności seksualnej, gdyż u panów u których inne metody zawiodły, ta przyniesie oczekiwane rezultaty. Jej specyfiką jest zachowanie wcześniejszej budowy penisa zarówno w trakcie erekcji, jak i w momencie spoczynku. Sukces metody związany jest z wszczepieniem zbiorniczka z płynem, pompki oraz dwóch cylindrów. Brzmi skomplikowanie, ale wcale takie nie jest. Cylindry zostają umieszczone w miejsce, gdzie wcześniej znajdowały się ciała jamiste, a z kolei zbiornik ponad pachwiną, a pompka w mosznie.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.